Strona główna Firma Oferta Kontakt
Kopiowanie
Drukowanie
Skanowanie
Laminowanie
Oprawa dokumentów
Pieczątki
Składanie rysunków
Szybki druk
Inne
oferta > oprawa dokumentów

Oferujemy kilka rodzajów opraw dokumentów:

1. Bindowanie mechaniczne grzbietem plastikowym - to najpopularniejsza metoda oprawy dokumentów charakteryzująca się łatwym przeglądaniem oraz najtańszym kosztem oprawy. Wykonywana jest w formatach A5 do A3.

Poprzez realizację projektu dofinansowanego przez Unię Europejską zakupiliśmy profesjonalną bindownicę OPUS Superstar, co zdecydowanie zwiększyło szybkość wykonywania opraw tego typu.

2. Bindowanie mechaniczne grzbietem drutowym - to metoda różniąca się od poprzedniej możliwością obracania kartek o 360o oraz brakiem możliwości rozbindowania. Wykonywana jest w formatach A5 do A3.

3. Bindowanie termiczne (termozgrzewanie) - jest to oprawa ładniejsza od poprzednich lecz mniej wygodna w użytkowaniu, przeglądaniu czy kopiowaniu tak oprawionych arkuszy papieru A4. Metoda często stosowana do oprawy prac dyplomowych.

4. Oprawa kanałowa (zaciskowa) - jest bardzo estetyczną metodą oprawiania dokumentacji A4 w twarde i miękkie okładki. Oprawa kanałowa charakteryzuje się dużą trwałością oraz tym, że w razie konieczności można ją rozłożyć bez uszkodzenia kartek i ponownie oprawić. Na okładkach kanałowych twardych można wytłoczyć napisy np. praca: dyplomowa, licencjacka, magisterska, inżynierska, rozprawa doktorska, cennik oraz napisy indywidualne np. www.ksero-komplex.com.pl Napisy można również pozłocić lub posrebrzyć.

5. Oprawy typu (Metal - Bind) - ten sposób oprawy jest bardzo podobny do poprzedniej oprawy kanałowej, lecz można tą (również zaciskową) metodą oprawiać dokumenty w formatach A5, A4, A3 oraz ponad 50-ciu innych nietypowych formatach. Na twardych oprawach typu "Metal-bind" wytłaczamy również napisy standardowe oraz indywidualne bezbarwne lub pozłacane albo posrebrzane.

6. Oprawa typu (FAST BIND) klejona - w wyniku realizacji projektu w ramach dofinansowania z funduszy unijnych zakupiliśmy nowe urządzenie introligatorskie FAST BIND SECURA do wykonywania wysokiej jakości opraw klejonych. Urządzenie to doskonale nadaje się do oprawiania prac dyplomowych, magisterskich, doktorskich itp. klejenia bloczków, notesów oraz różnego rodzaju broszur i małonakładowych wydawnictw.

       
Copyright © 2004-2007 Ksero-komplex.